Yüksek Performans

Yüksek performanslı hizmet sunar. Müşterilerinize kesinti yaşatmaz.

Kolay Kullanım

Kolay ve esnek kullanımı ile sizi zorlamaz. Tüm platformlardan erişim.

Satış Sonrası Destek

Satıştan sonra destek portalından yazılım desteği sunarız.

Tüm Modüller

Tüm Hizmetler Tek Bir Çatı Altında

Loglama Modülü

Kullanıcılarına NAT (iç ip dagıtımı) yöntemi ile Internet hizmeti saglayacak olan isletmecilerin, verecekleri bu hizmetle ilgili Bilgi teknolojileri ve iletisim kurumu (BTK) yukumlulukleri vardır. BTK’a gönderilecek olan logo’ları ISS MANAGER yazılımı gerekli islemleri yaparak, BTK’nın istedigi sekilde kayıt altına almaktadır. Müşteri sözleşmelerini ve log kayıtlarını BTK sartnamesinde yer alan cihaz ve donanımları kullanarak noktadan noktaya metro Ethernet devresi ile iletmektedir.

Bayi Modülü

Gelişmiş bayi modülü ile bayilerinize hızlı, kolay ve güvenli bir kullanım sunarak satışlarınızı kolaylaştırır. Bayilerinizi kredili şekilde yönetmenize olanak tanır. Bayilerinize kategorili fiyat yapısı sunabilirsiniz.

Tarife İşlemleri

Esnek ve kolay tarife yapısı ile hızı değişken , kotalı, ön ödemeli,faturalı,taahhütlü tarifeler yapabilirsiniz. Sınırlı, sınırsız , limitli tarifeler oluşturabilirsiniz.Kampanya planlama ekranları ile yeni kampanyalar yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Modülü

Çağrı merkezinde çalışan personelleriniz, müşterilerin bağlantı bilgilerini, bağlantı durumunu, fatura bilgilerini, profil bilgilerini görebilir. Bu bilgileri görüntüleyebilmek için müşteriden güvenlik sorularını alması gerekmektedir. Müşteriye destek talebi oluşturabilir. SMS onayı gönderebilir. Ön başvuru alabilir.

İstasyon Modülü

İstasyon işlemleri modülü ile istasyonlarınızı harita üzerinde konumlandırabilir hangi istasyonunuzda kaç adet müşteri bağlı olduğunu görebilirsiniz. İstasyonlara hangi istasyonunuzda kaç adet müşteri bağlı olduğunu görebilirsiniz. İstasyonlara bağlı müşterilerinize sms gönderebilirsiniz.

Teknik Servis Modülü

Teknik servis modülü ile teknik ekiplerinize arıza veya yeni bağlantı durumlarını anında aktarabilir yapılan tüm teknik işlemleri bu modül üzerinden izleyebilirsiniz. Müşteri kurumlarında istasyona olan uzaklığınızı metre ve kilometre olarak ölçebilirsiniz. Müşterilerinizin harita üzerindeki lokasyonları işaretleyebilirsiniz. Daha sonra müşteriye gitmek istediğinizde sistem size yol tarifi yapabilir.

Tüm Entegrasyonlar

Tüm Hizmetler Tek Bir Çatı Altında

Müşteri Paneli yada Online İşlem Merkezi olarak sunduğumuz modül , web sitenize bağlı olarak müşterilerinizin trafiklerini , tarifesini , bilgilerini , ödemelerini takip edebilecekleri modülü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca Android uygulama olarakta müşterilerinize sunabilirsiniz.

E-Fatura Modülü ile müşterilerine oluşturduğunuz faturaları tek tıkla Earşiv ve Efatura olarak hem GİB'e ,hem müşterinize mail olarak iletebilirsiniz.Gelen faturaları takip edebilir , iptal , iade kabul ve red yapabilirsiniz.

Sanal Santral Modülü ile sisteminizdeki müşteriler ofisinizi aradığınızda İsmi ile hitap eder , kalan gününü öğrenebilir, online işlem merkezi şifresi alabilir , arıza kaydı tanımlayabilir.İş yükünüzü azaltırken şirketinizin kurumsal kimliğinede katkı sağlamaktadır.

Sanal Pos ve Ödeme Kuruluşları Modülü ile tüm bankalar olmak üzere Nkolay ,Faturamatik ve Partik İşlem tarafından ödeme alma sağlanmaktadır. Paytr ile işbirliğimizde, firmalarımıza özel oranlar ve ertesi iş günü valörüyle güvenli Ödeme alamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sms Modülüyle Müşterilerinizin günlerinin ne zaman biteceğini , faturalarını hatırlatma , doğun günü hatırlatma , paketlerini uzattıklarında yada fatura tahsilatı yaptıklarında bilgilendirme smsleri panel üzerinden gönderilebilmektedir.Öztek Sms İle İşbirliğmizde firmalarımıza özel fiyatları ve başka panel kullanmama rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Araç Takip Modülü sektörün öncü firmaları ile entegre olarak çalışmaktadır. Öztek Araç Takip ile işbirliğimizde, firmalarımıza özel fiyatlarla personellerinizi anlık hareketlerini harita üzerinden izleyebilir , 7/24 İzleme ve raporlama yapabilir , yakıt ve hız kontrolü yapabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

corelux

Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu, VDS, VPS, Hosting

paytr

Sanal POS ve Ödeme Çözümleri

veganet

Dedicated Server, Co Location, Cloud Server, BTK Log, Web Hosting

sanalsantral

Sanal Santral Çözümleri

hbt

E-Dönüşüm , Efatura , Earsiv Fatura , Mali Mühür

ozteksms

Toplu SMS , Kurumsal SMS , Başlıklı SMS

euronet

İnternet ve Network çözümleri, Cloud Server, Dedicated Server, Colocation, VDS,VPS, Kurumsal Hosting